Saken har annonselenker som gir VG inntekter. Redaksjonen prioriterer uavhengig av dette.
På MinMote finner du saker med annonselenker, hvor du enten kan kjøpe produktene vi har omtalt eller sammenligne priser. Det mener vi er relevant informasjon for våre lesere.
Hvilke produkter MinMote skal skrive om, og hva vi skal skrive om dem, velger journalistene og ingen andre. Men det er også viktig at du vet at hvis du klikker på en slik annonselenke til prissammenligning hos Prisjakt, eller kjøper et produkt etter å ha klikket deg inn til en butikk fra en av våre artikler, tjener MinMote penger. Disse annonselenkene er alltid merket med «annonselenke».
Det er viktig å understreke at når vi omtaler produkter på MinMote, så er det fordi vi mener det er journalistisk interessant. Ingen kan kjøpe seg omtale i våre saker.
I tester eller produktguider er hovedregelen i VG at vi kjøper eller låner produktet. Dersom det ikke er praktisk mulig, baserer vi omtalen på produktprøver vi har fått tilsendt. I så fall opplyser vi om hvilket produkt og hvorfor.
12 deilige pledd som kan gjøre deg til en liten sofa-burrito
Slik kan du skape lun og god stemning i sofakroken nå.
Høsten er her, det blir kaldere og mørkere, og det ligger an til å bli mange timer hjemme på sofaen. Hvorfor ikke gjøre det litt ekstra koselig?
Et deilig ullteppe er godt å ha for å kunne pakke seg skikkelig inn til en liten burrito (vi klarte ikke dy oss).
Et skikkelig must for høsten er et skikkelig pledd. Velg en farge som matcher interiøret ditt, eller sett farge på stuen med et mønstret pledd.
Derfor er en joggedress ditt beste kjøp i høst
Her er 12 pledd vi gjerne pakker oss inn i nå:
Følg MINMOTE PÅ INSTAGRAM for jevnlige oppdateringer og inspirasjon!