På MinMote finner du saker med annonselenker, hvor du enten kan kjøpe produktene vi har omtalt eller sammenligne priser. Det mener vi er relevant informasjon for våre lesere.
Hvilke produkter MinMote skal skrive om, og hva vi skal skrive om dem, velger journalistene og ingen andre. Men det er også viktig at du vet at hvis du klikker på en slik annonselenke til prissammenligning hos Prisjakt, eller kjøper et produkt etter å ha klikket deg inn til en butikk fra en av våre artikler, tjener MinMote penger.
Disse annonselenkene er alltid merket med «annonselenke».
Det er viktig å understreke at når vi omtaler produkter på MinMote, så er det fordi vi mener det er journalistisk interessant. Ingen kan kjøpe seg omtale i våre saker.
I tester eller produktguider er hovedregelen i VG at vi kjøper eller låner produktet. Dersom det ikke er praktisk mulig, baserer vi omtalen på produktprøver vi har fått tilsendt. I så fall opplyser vi om hvilket produkt og hvorfor.
Det er ikke bare de største kjedene og mest kjente merkene som har lekkert badetøy. Her er fem merker du kanskje ikke visste om.
Se merke og pris i saken. Foto: Produsenten
Se merke og pris i saken. Foto: Produsenten
For la oss være ærlige - det er lov å være litt lei av Victoria's Secret.
Og hvis du allerede er i gang med jakten på den perfekte bikinien eller badedrakten til sommeren, bør du definitivt sjekke disse merkene. Noen får du på nett, andre i butikk.
Her kan du gjøre et salgskupp nå
MinMote har trålet badetøy-verdenen for å finne de beste stedene - del gjerne flere i kommentarfeltet!
Åtte nydelige kjoler til under 500-lappen
Asos
Du kjente kanskje til nettbutikken Asos, som er en enorm samleplass av merker. Men nettgiganten har også sitt eget merke (faktisk også en brudekolleksjon), og dét er en god nyhet for alle bikinielskere på budsjett.
Velg mellom fargesprakende bikinier og badedrakter og mer klassiske farger og fasonger - og sjekk «mix & match»-kategorien, der kan du velge og vrake i plagg som passer sammen!
Se også: Slik lager du vårens heteste bluse selv
Marysia
På den mer eksklusive siden er Marysia Swim. Her skal det godt gjøres å komme under tusenlappen, men til gjengjeld spesialiserer merket seg på tidløst badetøy av italienske stoffer. Fargepaletten er nøytral og chic, med beige, hvitt og sort, men med noen innslag av print og knallblått for eksempel.
Les også: Nå gjør treningsbuksene comeback
Private Party
En helt annen stil kjører Private Party, som hovedsaklig lager klær med skrift på. Det LA-baserte merket er blant favorittene hos Miley Cyrus og Kardashian-familien, og passer perfekt til deg som vil skille deg ut på stranden.
Badedraktene kommer i et titalls varianter, så her bør det være mulig å finne sin favoritt!
Det fineste undertøyet i vårfarger
Wildfox
Alle som liker kul, drømmende, frekk og morsom hipsterstil bør kjenne til det vintage-inspirerte merket Wildfox. Når det gjelder badetøy lager de søte rysjebikinier med blomsterprint, men våre favoritter er plaggene som skiller seg ut, som den havfrueinspirerte bikinitoppen og trusa med iskrem-print.
Cos
I sterk kontrast står skandinaviske Cos. Her er vi tilbake på budsjett, og stilen er enkel, minimalistisk og typisk nordisk. Fargene er også lavmælte; fra gråblått til dempet rødt og sorte og hvite striper. Cos er i de fleste europeiske storbyer, også Oslo.