På MinMote finner du saker med annonselenker, hvor du enten kan kjøpe produktene vi har omtalt eller sammenligne priser. Det mener vi er relevant informasjon for våre lesere.
Hvilke produkter MinMote skal skrive om, og hva vi skal skrive om dem, velger journalistene og ingen andre. Men det er også viktig at du vet at hvis du klikker på en slik annonselenke til prissammenligning hos Prisjakt, eller kjøper et produkt etter å ha klikket deg inn til en butikk fra en av våre artikler, tjener MinMote penger.
Disse annonselenkene er alltid merket med «annonselenke».
Det er viktig å understreke at når vi omtaler produkter på MinMote, så er det fordi vi mener det er journalistisk interessant. Ingen kan kjøpe seg omtale i våre saker.
I tester eller produktguider er hovedregelen i VG at vi kjøper eller låner produktet. Dersom det ikke er praktisk mulig, baserer vi omtalen på produktprøver vi har fått tilsendt. I så fall opplyser vi om hvilket produkt og hvorfor.
Klassisk og lekkert med sommerlige blonder.
Blonder hører virkelig sommeren til. Det går rett og slett hånd i hånd med solfylte dager både i byen og på en blomstereng. Det kan godt hende du allerede har noen blondefavoritter i garderoben. Det er bare å hente dem frem!
Ikke bare er det noe sommerlig og fint over de romantiske blondene, men de gir også antrekket det lille ekstra. Blondene på kjolen, skjørtet, toppen eller hva det måtte være, setter prikken over i-en!
Plaggene er ofte hvite, men du finner selvfølgelig fargerike varianter med blonder også, dersom det skulle være mer din smak. Og husk! Hvis du vil lage et blondeplagg selv, kan du alltids kjøpe deg en duk på Finn.no og sy en kjole eller topp ut av det. Skulle det friste, finner du oppskrift her!
Blonder
Kjole i engelsk blonde fra det mer bærekraftige merket Skall Studio.
Klassisk sommerkjole
Hvite blonder, korte ermer og fremhevet midje.
Lang kjole med puffermer
100% bomull, glidelås i ryggen og blondedetaljer. Fra Pia Tjelta.