Saken har annonselenker som gir VG inntekter. Redaksjonen prioriterer uavhengig av dette.

På MinMote finner du saker med annonselenker, hvor du enten kan kjøpe produktene vi har omtalt eller sammenligne priser. Det mener vi er relevant informasjon for våre lesere.

Hvilke produkter MinMote skal skrive om, og hva vi skal skrive om dem, velger journalistene og ingen andre. Men det er også viktig at du vet at hvis du klikker på en slik annonselenke til prissammenligning hos Prisjakt, eller kjøper et produkt etter å ha klikket deg inn til en butikk fra en av våre artikler, tjener MinMote penger. Disse annonselenkene er alltid merket med «annonselenke».

Det er viktig å understreke at når vi omtaler produkter på MinMote, så er det fordi vi mener det er journalistisk interessant. Ingen kan kjøpe seg omtale i våre saker.

I tester eller produktguider er hovedregelen i VG at vi kjøper eller låner produktet. Dersom det ikke er praktisk mulig, baserer vi omtalen på produktprøver vi har fått tilsendt. I så fall opplyser vi om hvilket produkt og hvorfor.

Til menn: 10 gaver for den som ikke ser på prislappen

Gavene til den som har alt, fra den som ikke trenger å bry seg om prisen.

dyre gaver 3

Sko fra Mr. P. Foto: Produsenten

dyre gaver 3

Høyttaler fra Sonos x Hay. Foto: Produsenten

Tidligere i desember har vi presentert de beste gavene under 500 kroner, og de beste under tusenlappen. Denne gangen ser vi på gavene for den som mener penger ikke er et problem. Her har vi samlet det beste av det beste for den livsstils- og moteinteresserte. Kjenner du noen som fortjener det (ikke fullt så) lille ekstra, er dette gaveguiden for deg.

Her er årets fineste luksuriøse gaver:

dyre gaver 5

Sengetøy fra Lexington. Foto: Produsenten

dyre gaver 5

Smokingjakke fra SuitSupply. Foto: Produsenten

dyre gaver 4

Skopussesett fra Saphir. Foto: Produsenten

dyre gaver 4

Bukse fra A.P.C. Foto: Produsenten

dyre gaver 2

Sous Vide-sirkulator fra Anova Culinary. Foto: Produsenten

dyre gaver 2

Genser fra Polo Ralph Lauren. Foto: Produsenten

dyre gaver 1

Klokke fra Apple. Foto: Produsenten

dyre gaver 1

Jakke fra Acne Studios. Foto: Produsenten

Finn mer innhold om:

Hvordan var din opplevelse i dag?