Gigi Hadid advarer etter ferie-innbrudd

IKKE FORNØYD MED FERIEN: Gigi Hadid skriver at hun aldri vil reise tilbake til Mykonos etter å ha blitt frastjålet eiendeler på ferie. Foto: Angela Weiss/AFP.

Nå sier modellen at hun aldri skal tilbake til den greske ferieøya.

Elise Alexandra Gulbrandsen
Publisert:

Modell Gigi Hadid har de siste dagene feriert på den greske ferieøya Mykonos.

Nå advarer influenceren og modellen mot å bare stole på glansbildet man ser på sosiale medier.

– Ikke la Instagram lure deg. Ble ranet, skriver hun til et bilde av seg selv hvor hun poserer i bikini.

– Skal aldri tilbake. Ville ikke ha anbefalt det. Bruk pengene dine et annet sted, legger hun til.

Gigi var på ferie med søstrene Bella (22), Alana (34) og Marielle (38). Faren deres, Mohamed Hadid, har fortalt om hendelsen til TMZ.

– De var ute, og så var det noen som brøt seg inn i huset. Ingen ble skadet, men de tok personlige eiendeler, sa han til kjendisnettstedet.

Hadid har også delt flere andre bilder på sin foto-konto fra ferien hvor hun og søstrene blant annet var ute på fest, sittende på en båt og ved et basseng.

Publisert:
Elise Alexandra Gulbrandsen
Elise Alexandra er journalist i VG. Her skriver hun om mote, interiør og skjønnhet. Hun har en forkjærlighet for bruktshopping, og vil inspirere deg til å finne din egen stil.