Overarbeidet Kendall Jenner ble innlagt på sykehus
Supermodell og realitystjerne Kendall Jenner (20) har fått føle supersuksessen tett på kroppen i 2015.
På sin egen hjemmeside åpner Jenner opp og avslører at hun ble innlagt på sykehuset i løpet av året som har gått på grunn av utmattelse.
Jenner har det siste året fått fart på modellkarrieren og gjort flere store jobber som regnes som de gjeveste i modellbransjen. 20-åringen har vært kampanjemodell for Calvin Klein, blitt det nye ansiktet til Estee Lauder og ikke minst spankulert på Victoria's Secret-catwalken for første gang sammen med bestevenninnen Gigi Hadid.
Tøft Kardashian år
- Helt ærlig så har jeg jobbet så mye dette året at jeg har blitt helt skremt. Så nyttårsforsettet mitt bør nok være å slappe av mer, og tilrettelegge for at jeg kan være spontan i blant, fortsetter Jenner og legger til at livet generelt har vært ekstra slitsomt dette året.
I begynnelsen av 2015 ble det kjent at foreldrene Kris og daværende Bruce Jenner offisielt skulle skilles, og cirka et halvt år senere avslørte faren for verden at han skulle skifte kjønn, og Caitlyn Jenner var et faktum.
I oktober ble Khloé Kardashians eksmann, Lamar Odom, funnet bevisstløs etter en overdose av viagra og diverse narkotiske midler, på et bordell i Las Vegas. Odoms organer sviktet og hjernefunksjonen ble svekket. Han er fortsatt innlagt på sykehuset.
Storebroren til Kendall, Robert Kardashian, har trukket seg tilbake fra rampelyset og familien realityserie fordi han sliter med depresjoner etter at han gikk drastisk opp i vekt for noen år siden. Denne uken skal han også ha blitt rushet til sykehuset og fått påvist diabetes, ifølge kilder til TMZ og diverse andre internasjonale nettsteder.