På MinMote finner du saker med annonselenker, hvor du enten kan kjøpe produktene vi har omtalt eller sammenligne priser. Det mener vi er relevant informasjon for våre lesere.
Hvilke produkter MinMote skal skrive om, og hva vi skal skrive om dem, velger journalistene og ingen andre. Men det er også viktig at du vet at hvis du klikker på en slik annonselenke til prissammenligning hos Prisjakt, eller kjøper et produkt etter å ha klikket deg inn til en butikk fra en av våre artikler, tjener MinMote penger.
Disse annonselenkene er alltid merket med «annonselenke».
Det er viktig å understreke at når vi omtaler produkter på MinMote, så er det fordi vi mener det er journalistisk interessant. Ingen kan kjøpe seg omtale i våre saker.
I tester eller produktguider er hovedregelen i VG at vi kjøper eller låner produktet. Dersom det ikke er praktisk mulig, baserer vi omtalen på produktprøver vi har fått tilsendt. I så fall opplyser vi om hvilket produkt og hvorfor.
Julegaver til under 300 kroner
Velduftende, mykt og herlig: Her er julegavene for enhver smak!
Det er ikke viktig hvilken prislapp som står på gaven man kjøper til sine nærmeste. Det er selvfølgelig hyggelig å gi bort en fin gave, men de beste gavene er de det ligger en tanke bak – og det trenger nødvendigvis ikke koste flesk.
Så dersom du sliter med å komme på noen gode gaveideer denne julen, kan du slappe helt av. Vi har nemlig hentet frem noen ganske så gode gavetips. Hva med en deilig, vinterhvit kasjmirlue? Kanskje kjenner du noen som er på jakt etter den perfekte, røde leppestiften? Eller er det et duftlys, en håndkrem eller et sengesett som skal til?
Alt det, og mer til, finner du her:
Rød leppestift
Elizabeth Ardens Plush Up Gelato Lipstick etterlater leppene kjølige med en lekker farge.
Duftlys
Duftlys fra & Other Stories i duften Arabesque Wood er nå på 20 prosent avslag.
Håndkrem
Suavina håndkrem fra spanske Laboratorios Calduch. Framstilt av 100% naturlige ingredienser og er laget for å reparere, rehydrere og beskytte hendene dine.
Sjokoladetrukket lakris
Det aller første produktet Johan Bülow utviklet, da han fikk ideen om å drasjere lakris i sjokolade.
Lo-børste
Klesrullen har fått en upgrade. Denne fjerner lo, hår og støv fra klær og møbler.
Vanter i kasjmirmiks
Myk, finstrikket ull- og kasjmirblanding. Langt skaft med vidde øverst som skaper en drapert effekt rundt underarmen.