På MinMote finner du saker med annonselenker, hvor du enten kan kjøpe produktene vi har omtalt eller sammenligne priser. Det mener vi er relevant informasjon for våre lesere.
Hvilke produkter MinMote skal skrive om, og hva vi skal skrive om dem, velger journalistene og ingen andre. Men det er også viktig at du vet at hvis du klikker på en slik annonselenke til prissammenligning hos Prisjakt, eller kjøper et produkt etter å ha klikket deg inn til en butikk fra en av våre artikler, tjener MinMote penger.
Disse annonselenkene er alltid merket med «annonselenke».
Det er viktig å understreke at når vi omtaler produkter på MinMote, så er det fordi vi mener det er journalistisk interessant. Ingen kan kjøpe seg omtale i våre saker.
I tester eller produktguider er hovedregelen i VG at vi kjøper eller låner produktet. Dersom det ikke er praktisk mulig, baserer vi omtalen på produktprøver vi har fått tilsendt. I så fall opplyser vi om hvilket produkt og hvorfor.
Disse såpene gir oss godfølelsen.
Nå vaskes hendene nærmest 24/7, og for å gjøre det hakket mer ålreit unner vi oss litt ekstra lyxiga produkter.
Les også: Slik blir du kvitt tørre hender
Disse pynter opp vasken enten det er på badet eller kjøkkenet, og ikke minst lukter de ekstra godt. Tulipmania må nærmest være symbolet på en vårlig, frisk såpe.
Såper fra matbutikken gjør nytten til en brøkdel av prisen, men disse såpene lukter utvilsomt ekstra deilig og gir oss et lite hint av luksus.
Aesop-såpe er nærmest blitt et must i mange mote-hjem. Såpene fra &Other Stories er en av våre store budsjettfavoritter. Her kan du lukte deg frem til din favoritt, enten du foretrekker lette blomsterdufter eller tyngre noter.
Det er heller ingen ulempe at såpene ser lekre ut på badet og kjøkkenet.
Husk: Flere av disse egner seg også ypperlig til å fylle med andre såper senere.